הצהרת נגישות באתר אינטרנט

​​​​​​א​נו בנציבות שירות המדינה פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.​​​

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0  לרמה AA  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי .

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הבאים: אינטרנט אקספלורר 10 ומעלה,  גוגל כרום וספארי ותוכנות קוראות מסך  NVDA + עלמה רידר.

דפים ומסמכים נגישים

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים והמסמכים באתר בהתאם לתקנות, ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות באתר שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו.

דרכי התקשרות

במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו' ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אל מרכז התמיכה והשירות שלנו באמצעות דוא"ל: alonty@csc.gov.il או בטלפון 02-6773628 בין השעות 8:00 -16:00

פרטי רכז נגישות

בכל שאלה בנושא הנגשת השירות, ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברתנו מר יאיר קבילו,

דוא"ל yairka@csc.gov.il או בטלפון: 02-6773628 בין השעות 8:00 -16:00

תאריך עדכון הצהרת הנגישות

הצהרת נגישות זו עודכנה לאחרונה בתאריך 16/01/2018.